Blerje e sigurtë, produkte natyrale të garantuara.

? Mjaltë për astmatikë dhe duhanpirës ”ASTMA & NIKOTIN D+©” ⤵

Rate this post
banner
Rate this post

?Dobitë:

 • Kundër ftohjes ✔
 • Kundër Gripit ✔
 • Kundër Astmës ✔
 • Liron kanalet e frymëmarrjes
 • Ndihmon në problemet e mushkërive ✔
 • Ndihmon sistemin imunitar ✔
 • Hollon dhe largon gëlbazën ✔
 • Pastron nikotinen nga mushkëritë ✔
 • Ndihmon në lënien e Duhanit, Alkoolit dhe Drogës ✔
 • Mprehë dhe forcon shikimin ✔
 • Rritë aftësinë e të menduarit përkatësisht memorjes ✔
 • Sindromi i zorrëve iritabile, gastriti, problemet e tretjes etj.

? Plotësishtë natyral l?
? Thjeshtë dhe efikas ?
? Pa efekte anësore ?

?Përmbajtja:Untitled-1

✏ Acidi rozmarinik ✏ mentol (dekongjestant natyral)
✏ Vitaminë A ✏ Vitaminë C
✏ Vitaminë D ✏ Vitaminë E (Alpha Tocopherol)
✏ Vitaminë K ✏ Thiaminë
✏ Riboflavin ✏ Niacinë
✏ Vitaminë B1, B6 ✏ Folate
✏ Betaine ✏ Pantothenic Acid
✏Choline ✏ Kalcium, hekur, magnez, zink, bakër, mangan , selenium etj. ✏amilaza, katalaza, kozimaza, citokromi. ✏dehidrogjeneza, diaforeza, pektaza dhe fosfataza.

Përdorimi:

Duhet të përdoret në lukth të thatë (1 orë para ushqimit) dy herë në ditë pra në mëngjes dhe në mbrëmje 1 lugë të mesme (lugë kafeje) e cila tretet në një filxhan kafeje ku paraprakishtë keni hedhur 2 lugë të mëdha me ujë mesatarisht të ngrohtë apo qumësht.. Duhet të përdoret 1 Muaj rradhazi.
?Vërejtje:

Të përzihet tërë mjalti në kavanozë para fillimit të përdorimit dhe të ruhet në vend me temperatur minimale.
?Produktin ua dërgojmë në:

Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni. Gjithashtu në çdo vend të BE-se dhe USA.

Çmimi për një tegull është 15 euro
Paketa fillestare me 2 tegulla është 30 euro

 

VËREJTJE: Ndalohet që pa lejen tonë të bëhet shfrytëzimi, kopjimi, modifikimi apo çfarë do lloj forme e marrjes së shkrimeve apo fotove tona dhe përdorimi i tyre për përfitime materiale.

”MOS E VJEDHË DJERSËN E HUAJ”

5

Comments to ? Mjaltë për astmatikë dhe duhanpirës ”ASTMA & NIKOTIN D+©” ⤵

 • Sa kushtojn dy teglla mjalt me mi dergu ne gjermani

  Zaim February 24, 2016 5:52 pm Reply
  • Ju lutemi të kontrolloni emailin tuaj , aty ju kemi dërguar përgjigjen.

   hshop February 24, 2016 6:37 pm Reply

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Tё gjitha tё drejtat autoriale i takojnё faqes \\\'\\\'HallallShop\\\'\\\'. Pёr mё shumё kontakto: dr.abdurrezak@hotmail.com
Loading...