Blerje e sigurtë, produkte natyrale të garantuara.

? Mjaltë për parandalim të kancerit ”ANTI-KANCER ©” ⤵

Rate this post
banner
Rate this post

?Dobitë:

 • Përmbajtje antinkancerogjene ✔
 • Zvogëlon rrezikun nga kanceri i gjirit për 40% ✔
 • Zvogëlon inflamacionet dhe forcon sistemin imunitar ✔
 • Zgjatë ndjenjën e ngopjes, ulë kolesterolin dhe shpejton tretjen ✔
 • Zvogëlon inflamacionet në rrugë të frymëmarrjes ✔
 • Parandalon kancerin e zorrës dhe të gjirit ✔
 • Gjithashtu kancerin e lëkurës dhe të mushkërive ✔

? Plotësishtë natyral l
? Thjeshtë dhe efikas ?
? Pa efekte anësore ?

?Përmbajtja:

✏ Acide yndyrore Omega-3 ✏ Fibrat dhe lignina
✏ Farë Linsed ✏ Acide yndyrore poli-të pangopura
✏ Vitaminë A ✏ Vitaminë C
✏ Vitaminë D ✏ Vitaminë E (Alpha Tocopherol)
✏ Vitaminë K ✏ Thiaminë
✏ Riboflavin ✏ Niacinë
✏ Vitaminë B1, B6 ✏ Folate
✏ Betaine ✏ Pantothenic Acid
✏Choline ✏ Kalcium, hekur, magnez, zink, bakër, mangan , selenium etj. ✏amilaza, katalaza, kozimaza, citokromi. ✏dehidrogjeneza, diaforeza, pektaza dhe fosfataza.

”ANTI-KANCER D+©” ,duhet të përdoret në lukth të thatë (1 orë para ushqimit) dy herë në ditë pra në mëngjes dhe në mbrëmje 1 lugë të mesme (lugë kafeje) e cila tretet në një filxhan kafeje ku paraprakishtë keni hedhur 2 lugë të mëdha me ujë mesatarisht të ngrohtë apo qumësht.. Duhet të përdoret 1 Muaj rradhazi.
?Vërejtje: Të përzihet tërë mjalti në kavanozë para fillimit të përdorimit dhe të ruhet në vend me temperatur minimale.
?Produktin ua dërgojmë në: Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni. Gjithashtu në çdo vend të BE-se dhe USA.

Çmimi për një tegull është 15 euro
Paketa fillestare me 2 tegulla është 30 euro

 

VËREJTJE: Ndalohet që pa lejen tonë të bëhet shfrytëzimi, kopjimi, modifikimi apo çfarë do lloj forme e marrjes së shkrimeve apo fotove tona dhe përdorimi i tyre për përfitime materiale.

”MOS E VJEDHË DJERSËN E HUAJ”

9

Comments to ? Mjaltë për parandalim të kancerit ”ANTI-KANCER ©” ⤵

 • Pershendetje
  Ju lutem me trg a kini
  Mundesi te postoni Ne australi

  Melissa July 12, 2016 9:01 am Reply
  • Përshëndetje , na shkruani në dr.abdurrezak@hotmail.com, apo në nr tel +381629660906 (viber) apo në Facebook në faqen Mjeku Musliman.

   hshop July 16, 2016 4:24 pm Reply

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Tё gjitha tё drejtat autoriale i takojnё faqes \\\'\\\'HallallShop\\\'\\\'. Pёr mё shumё kontakto: dr.abdurrezak@hotmail.com
Loading...