Blerje e sigurtë, produkte natyrale të garantuara.

? Vaj për mjekimin e venave varikoze ”VENA-CURE ©” ⤵

5 (100%) 2 votes
banner
5 (100%) 2 votes

?Dobitë:

 • Venave të zgjeruara të jashtme dhe të brendshme në këmbë ✔
 • Pëlicitja/rrjetëzimi i venave të vogla dhe kapilarëve venoz ✔
 • Hemoroidet e jashtme dhe të brendshme ✔
 • Plagët dekubitale dhe plagët e venave (ulcus cruris) ✔
 • Ejtjet, dhembjet dhe rëndimi në këmbë të shkaktuara nga venat ✔
 • Flibitis ndezje e enëve venoze të këmbëve ✔
 • Trombozën, tromboflebitin dhe këmbët e dëmtuara te duhanpirësit ✔
 • Ndezja e enëve limfatike dhe gjëndrrave limfatike (lymphangitis dhe lymphadenitis) ✔
 • Ejtje e gjymtyrëve si pasojë e
 • Çrregullimit në rrjedhjen e limfës (lymphoedema) ✔
 • Sëmundjet e arterieve të qafës (karotide) dhe të zemrës (koronare) ✔
 • Kontribon në përmirësimin e dukjes estetike të këmbëve tuaja ✔

? Plotësishtë natyral ?4
? Thjeshtë dhe efikas ?
? Pa efekte anësore ?

?Përmbajtja:

ujë, xhenxhefil, hudhër, uthull molle organike,
limon, mjaltë mali, etj.
? ”VENA-CURE ©” , duhet të përdoret tre muaj me rradhë, sasia e duhur e ilaçit për 1 muaj është 750ml (tre boca qelqi nga 250ml).
?”VENA-CURE ©” Pihet gjysmë filxhani kafeje (dy lugë të kafes – 30ml) në lukth të thatë çdo mëngjes për një muaj, bëhet pushim 10 ditë dhe fillohet me muajin e dytë dhe të njejtin proçes e përsëritë edhe muajin e tretë.
?Produktin ua dërgojmë në: Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni. Gjithashtu në çdo vend të BE-se dhe USA.

Çmimi për një bocë është 13 euro
Paketa mujore me 3 boca është 30 euro

 

VËREJTJE: Ndalohet që pa lejen tonë të bëhet shfrytëzimi, kopjimi, modifikimi apo çfarë do lloj forme e marrjes së shkrimeve apo fotove tona dhe përdorimi i tyre për përfitime materiale.

”MOS E VJEDHË DJERSËN E HUAJ”

14

Comments to ? Vaj për mjekimin e venave varikoze ”VENA-CURE ©” ⤵

 • Selam alejkum

  Të nderuar, jemi të interesuar për produktin Vazelinë Hemani e farës së zezë për reumë dhe migrenë “Petrolleum Jelly”.

  Në Maqedoni a keni përfaqësi apo produktet i keni ne shitje vetëm ‘online’ dhe si mund ta sigurojmë këtë produkt.
  Shpresojmë në përgjigje nga ana Juaj.

  Selam alejkum

  Suat Idrizi,
  Shkup – Maqedoni

  Suat Idrizi March 21, 2016 5:06 pm Reply
  • We alejkumu selam , na shkruani në dr.abdurrezak@hotmail.com, apo në nr tel +381629660906 (viber) apo në Facebook në faqen Mjeku Musliman.

   hshop March 22, 2016 7:59 am Reply
 • a mund te dime me shume er vajin varixheve dhe a keni sjell ne shkoder

  senad May 6, 2016 3:49 pm Reply
  • We alejkumu selam , na shkruani në dr.abdurrezak@hotmail.com, apo në nr tel +381629660906 (viber) apo në Facebook në faqen Mjeku Musliman.

   hshop May 8, 2016 2:05 pm Reply

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Tё gjitha tё drejtat autoriale i takojnё faqes \\\'\\\'HallallShop\\\'\\\'. Pёr mё shumё kontakto: dr.abdurrezak@hotmail.com
Loading...