Blerje e sigurtë, produkte natyrale të garantuara.

? Mjaltë për dobësim ”SLIM D+ ©” ⤵

1 (20%) 1 vote
banner
1 (20%) 1 vote

?Dobitë:

 • Dobëson me shpejtësi (6kg rënie në peshë për 15 ditë) ✔
 • Largon dhjamin e tepërt dhe shkrinë atë pa lodhje ✔
 • Ndihmon në djegjen e yndyrërave në gjak ✔
 • Ndihmon në largimin e celulitit nga lëkura ✔
 • Jep energji trupore gjatë 24 orëve ✔
 • Bën largimin e gazrave nga zorrët ✔
 • Eliminon problemet me hemoroide ✔
 • Organizmin e mbanë të ngopur ✔
 • Rregullon punën e veshkave ✔
 • Stabilizon tensionin e gjakut ✔
 • Pastron rrugët urinare ✔
 • Forcon Imunitetin ✔

? Plotësishtë natyral ?l

? Thjeshtë dhe efikas ?
? Pa efekte anësore ?

?Përmbajtja:14

✏ Mjaltë Sidri ✏ Mjaltë Meadowë
✏ Mjaltë Mountain ✏ Bimë tropikale,
✏ Bimë aromatike ✏ Bimë ushqyese
✏ Erëza dietale ✏ Mbi 9 lloje bimësh etj.

? ”SLIM D+ ©” ,duhet të përdoret në lukth të thatë mëngjes, drekë dhe darkë çdo here 1lug kafeje mjaltë me 1 gotë kos apo jogurt ose ujë mesatarisht i ngrohtë, shtrydhni edhe njuë gjysmë limoni sipas mundësisë, përzihet mirë, lihet të qëndroj 7 deri 10 minuta dhe konsumohet.
?Vërejtje: Nuk preferohet të përdoret nga gratë shtatëzëna, nga gjidhënëset dhe nga të sëmuret me kolit .
?Produktin ua dërgojmë në: Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni. Gjithashtu në çdo vend të BE-se dhe USA.

Çmimi për një tegull është 17 euro
Paketa fillestare me 2 tegulla është 33 euro

VËREJTJE: Ndalohet që pa lejen tonë të bëhet shfrytëzimi, kopjimi, modifikimi apo çfarë do lloj forme e marrjes së shkrimeve apo fotove tona dhe përdorimi i tyre për përfitime materiale.

”MOS E VJEDHË DJERSËN E HUAJ”

41

Comments to ? Mjaltë për dobësim ”SLIM D+ ©” ⤵

 • Slm jam nga Maqedonia si mundet të bej porosi dhe ku duhet bere pagesa…

  Shpetim February 19, 2016 5:54 pm Reply
 • Pershendetje jetoj ne zvicer ku mundem ta blej ket mjaltin per dopsim
  Flm

  S May 28, 2016 11:29 am Reply
  • We alejkumu selam , na shkruani në dr.abdurrezak@hotmail.com, apo në nr tel +381629660906 (viber) apo në Facebook në faqen Mjeku Musliman.

   hshop May 29, 2016 4:41 pm Reply
 • Pershendetje te lutem me trefo si ka mundesi me porosit flm

  Miradije Shala July 24, 2016 6:56 pm Reply
  • Përshëndetje , na shkruani në dr.abdurrezak@hotmail.com, apo në nr tel +381629660906 (viber) apo në Facebook në faqen Mjeku Musliman.

   hshop July 29, 2016 8:37 am Reply

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Tё gjitha tё drejtat autoriale i takojnё faqes \\\'\\\'HallallShop\\\'\\\'. Pёr mё shumё kontakto: dr.abdurrezak@hotmail.com
Loading...