Blerje e sigurtë, produkte natyrale të garantuara.

?Mjaltë për shtimin e peshës trupore ”Power D+ ©” ⤵

4.4 (88.57%) 7 votes
banner
4.4 (88.57%) 7 votes

?Dobitë:

 • Rritë oreksin për konsum më të madh ushqimor ✔ 
 • Ideale për të arritur deri në 1500 kalori më shumë në ditë ✔
 • Shton acidet yndyrore që mungojnë ✔
 • Qetëson sistemin nervor ✔
 • Largon lodhjen trupore ✔
 • Shton energjinë brenda 24 orëve ✔
 • Ndihmon dhe lehtëson tretjen ✔
 • Balancon mungesën e Vitaminave në organizëm ✔
 • Ushqen qelizat e gjakut ✔
 • Fuqizon imunitetin ✔
 • Burim i mineraleve që forcojnë kockat ✔
 • Ruan shëndetin e syve ✔
 • Preferohet edhe te personat që ushtrojnë fitnes në vend të proteinave. ✔

 

 • ? Plotësishtë natyral l?                                                                             
 • ? Thjeshtë dhe efikas ?
 • ? Pa efekte anësore ?

?Përmbajtja e ”POWER D+ ©” :

✏ Vitaminë A ✏ Vitaminë C
✏ Vitaminë D ✏ Vitaminë E (Alpha Tocopherol)
✏ Vitaminë K ✏ Thiaminë
✏ Riboflavin ✏ Niacinë
✏ Vitaminë B1, B6 ✏ Folate
✏ Betaine ✏ Pantothenic Acid
✏Choline ✏ Kalcium, hekur, magnez, zink, bakër, mangan , selenium etj. ✏amilaza, katalaza, kozimaza, citokromi. ✏dehidrogjeneza, diaforeza, pektaza dhe fosfataza.?

Vitaminat:

Vitamin C, B, D, Kalcium, Omega 3, e pasuruar edhe me antioksidantë.

”POWER D+ ©”,merren dy lugë të mesme mjaltë dhe përzihen me një gotë qumësht me yndyrë të plotë + 1 banane, të përzihen mirë dhe konsumohet. Kjo mënyrë të përdoret tre herë në ditë pas buke deri në arritjen e peshës ideale.

?Produktin ua dërgojmë në: Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni. Gjithashtu në çdo vend të BE-se dhe USA.

Çmimi për një tegull është 17 euro
Paketa fillestare me 2 tegulla është 33 euro

VËREJTJE: Ndalohet që pa lejen tonë të bëhet shfrytëzimi, kopjimi, modifikimi apo çfarë do lloj forme e marrjes së shkrimeve apo fotove tona dhe përdorimi i tyre për përfitime materiale.

”MOS E VJEDHË DJERSËN E HUAJ”

26

Comments to ?Mjaltë për shtimin e peshës trupore ”Power D+ ©” ⤵

 • pershendedje,, ku mund ti gjej keto? (mjaltin)

  dragan cegi July 21, 2016 4:15 pm Reply
  • Përshëndetje , na shkruani në dr.abdurrezak@hotmail.com, apo në nr tel +381629660906 (viber) apo në Facebook në faqen Mjeku Musliman.

   hshop July 29, 2016 8:37 am Reply

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Tё gjitha tё drejtat autoriale i takojnё faqes \\\'\\\'HallallShop\\\'\\\'. Pёr mё shumё kontakto: dr.abdurrezak@hotmail.com
Loading...