Blerje e sigurtë, produkte natyrale të garantuara.

BRONHIT’S D+ Honey (Mjaltë për Trajtimin e Bronhitit) ©”

Rate this post
banner
Rate this post

BRONHIT’S D+ Honey
(Mjaltë për Trajtimin e Bronhitit)

SASIA 1KG
ÇMIMI 15€

EFEKTET:
Efektet janë gjithëpërfshirëse në tërë organizmin..
•Nxit rritjen e qelizave të reja
•Nxit shërimin e indeve
•Përmirëson sekretimin e helmeve •Rregullon temperaturën e trupit
•Rregullon shtypjen e gjakut
•Rrit rezistencën ndaj infeksioneve
• Stabilizon sistemin nervor
•Ngadalëson rritjen e tumorit
•Eliminon sasitë e tepërta të kalciumit
•Nxite rritjen e indit të lëkurës dhe parandalon rrudhat
•Kuron kollen e thatë
•Ndalon Sekrecionet nga hunda
•Rrite fuqinë dhe qëndrueshmërinë
•Lufton kundër kancerit, diabetit,kolesterolit artritit dhe depresionit.
•Ndihmon të semurët me bronkit duke u hapur kanalet e frymarrjes dhe ndalon infeksionet.

PËRDORIMI:
Ne mëngjes dhe në mbrëmje merret një lugë gjelle ujë apo qumshti (mesatarisht të ngrohtë) dhe një lugë e mesme nga Mjalti,vendosen në një filxhan kafeje, përzihen mirë dhe konsumohet.

HALLALL SHOP
••Ofronë vetëm shërbim online:
•Kosovë arrin, 24/48 orë •Shqipëri & Maqedoni arrin: 1/5ditë.
Shërbimi postarë:
—> RKS – 2€
—> AL & MK 3.50€
Porosit Tel, Viber & WhatsApp
RKS: +38649383950
AL: +355699464542

Hallall Shop – Shërbimi më i sigurt online…

12

Comments to BRONHIT’S D+ Honey (Mjaltë për Trajtimin e Bronhitit) ©”

  • eselamu alejkum desha tju pyes a sherben ky ilac edhe per lambian ne gjuhen populoore ose sic quhet ndrysh gardia lamblia flm

    irena sela April 22, 2016 5:22 pm Reply
    • We alejkumu selam , na shkruani në dr.abdurrezak@hotmail.com, apo në nr tel +381629660906 (viber) apo në Facebook në faqen Mjeku Musliman.

      hshop May 8, 2016 2:05 pm Reply

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Tё gjitha tё drejtat autoriale i takojnё faqes \\\'\\\'HallallShop\\\'\\\'. Pёr mё shumё kontakto: dr.abdurrezak@hotmail.com
Loading...