Blerje e sigurtë, produkte natyrale të garantuara.

?Mjaltë për hemoroide dhe lukth ”HEMOROIDE D+©” ⤵

Rate this post
banner
Rate this post

?Dobitë:

 • Nxitë largimin e toksinave në lukth ✔
 • Nxitë shërimin e stomakut (lukthit) ✔
 • Largon ankesat e hemoroideve ✔
 • Ndihmon shtatëzaninë falë Acidit Folik që e përmbanë ✔
 • Forcon zemrën, pasi rritë yndyrën e mirë HDL-në ✔
 • Nxitë rritjen e indit të lëkurës dhe parandalon rrudhat ✔
 • Rritë rezistencën e lëkurës ndaj sëmundjeve ✔
 • Lufton ulçerën e stomakut (i thati në lukth) ✔
 • Parandalon kancerin e zorrës së trashë ✔
 • Rritë fuqinë dhe qëndrueshmërinë trupore ✔
 • Mbanë kolesterolin dhe sheqerin nën kontrollë ✔
 • Ndihmon në humbjen e peshës ✔
 • Përmirëson qarkullimin e gjakut ✔
 • Rregullon shtypjen e gjakut ✔
 • Pastron traktin e tretjes ✔
 • Ushqen trurin ✔
 • Largon kapsllëkun ✔
 
? Plotësishtë natyral l?6
? Thjeshtë dhe efikas ?
? Pa efekte anësore ?
 

?Përmbajtja :

✏ Mjaltë Livadhi ✏ 54% Yndyrë
✏ Kokrra Bajamesh ✏ 19% Proteina
✏ 50% Fosfor ✏ 20% Karbohidrate
✏ 51% Vitaminë B2 ✏ 140% sasi ditore e manganit
✏ 130% Vitaminë E ✏ 75% Magnez
✏ Acid Folik ✏ 60% Bakër
✏ 4 g fibra, 6 g proteina ✏ Kalium
 
”HEMOROIDE D+©”,duhet të përdoret në lukth të thatë (1 orë para ushqimit) dy herë në ditë pra në mëngjes dhe në mbrëmje 1 lugë të mesme (lugë kafeje) e cila tretet në një filxhan kafeje ku paraprakishtë keni hedhur 2 lugë të mëdha me ujë mesatarisht të ngrohtë apo qumësht.. Duhet të përdoret 1 Muaj rradhazi.
?Produktin ua dërgojmë në: Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni. Gjithashtu në çdo vend të BE-se dhe USA.

Çmimi për një tegull është 15 euro
Paketa fillestare me 2 tegulla është 30 euro

VËREJTJE: Ndalohet që pa lejen tonë të bëhet shfrytëzimi, kopjimi, modifikimi apo çfarë do lloj forme e marrjes së shkrimeve apo fotove tona dhe përdorimi i tyre për përfitime materiale.

”MOS E VJEDHË DJERSËN E HUAJ”

2

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Tё gjitha tё drejtat autoriale i takojnё faqes \\\'\\\'HallallShop\\\'\\\'. Pёr mё shumё kontakto: dr.abdurrezak@hotmail.com
Loading...