Blerje e sigurtë, produkte natyrale të garantuara.

Vazelinë Hemani e farës së zezë për reumë dhe migrenë ”PETROLLEUM JELLY ©” ⤵

Rate this post
banner
Rate this post

?Dobitë:

 • Mjekon Reumatizmin në nyje ✔
 •  Për plasaritjet e lëkurës së thembrave ✔
 • Plasaritjet/dëmtimet e lëkurës së duarve ✔
 • Largon apo lehtëson Migrenën edhe dhimbjet e kokës ✔
 • Ndihmon kundër dhimbjeve të shpinës ✔
 • Lehtëson dhimbjet e natyrave të ndryshme në kyqe. ✔
 • Lehtëson në veqanti dhimbjet eshtrave. ✔
 • Rekomandohet që të përdoret pas ushtrimeve fizike ✔
 • Ushtrimeve sportive në përgjithësi ose edhe sipas nevojës. ✔
 • Ndihmon qarkullimin e gjakut në vendet ku bëhet masazhë ✔
 • Relakson dhe parandalon dhebjet e kokës ✔
 • Ndihmon në shërimin e çarjeve kudo në lëkurë ✔
 • Nga firma e njohur Hemani edhe përbëhet 100% nga kokrra e zezë. ✔

Shënim: Të ruhet në një vend të errët të thatë mesatarisht të ftohet.4

 

? Plotësishtë natyral l?
? Thjeshtë dhe efikas ?
? Pa efekte anësore ?

Përmbajtja  ⤵:

✏ Vazelinë, përmbanë Petroleum jelly me Vitaminë E.
”PETROLLEUM JELLY ©” ⤵, përdoret ashtu që fillimisht pastrohet lëkura me ujë të vakët dhe sapun , lihet të thahet 5 deri 7 min, më pas lyhet lëkura 2 herë në ditë duke e masazhuar lehtë me krem.
 
?Produktin ua dërgojmë në: Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni. Gjithashtu në çdo vend të BE-se dhe USA.
 

Çmimi për një pako është 8 euro
Paketa fillestare me 2 pako është  15 euro

VËREJTJE: Ndalohet që pa lejen tonë të bëhet shfrytëzimi, kopjimi, modifikimi apo çfarë do lloj forme e marrjes së shkrimeve apo fotove tona dhe përdorimi i tyre për përfitime materiale.
 
”MOS E VJEDHË DJERSËN E HUAJ”

 

10

Comments to Vazelinë Hemani e farës së zezë për reumë dhe migrenë ”PETROLLEUM JELLY ©” ⤵

 • Selam u alejkum ajeni mire deshta me ju pyet nese keni diqka per fytyre per akne diqka nese ka mundesi me me tregue. Allahu ju shperbleft

  Endrit July 18, 2016 10:55 pm Reply
  • We alejkumu selam , na shkruani në dr.abdurrezak@hotmail.com, apo në nr tel +381629660906 (viber) apo në Facebook në faqen Mjeku Musliman.

   hshop July 20, 2016 11:40 am Reply

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Tё gjitha tё drejtat autoriale i takojnё faqes \\\'\\\'HallallShop\\\'\\\'. Pёr mё shumё kontakto: dr.abdurrezak@hotmail.com
Loading...