Blerje e sigurtë, produkte natyrale të garantuara.

? Mjaltë Hemani nga fara e zezë ”BLACKSEED HONEY©” ⤵

Rate this post
banner
Rate this post

?Dobitë:

 • Problemet me magji, syrin e keq, mësyshin etj ✔
 • Prodhohet nga bletët që kanë thithur nektarin e nigela sativa bimë ✔
 • Problemet e kollitjes, ✔
 • Forcon zemrën, ✔
 • Pastron gjakun, ✔
 • Stimulon mëlçinë, ✔
 • Pastron e traktin urinar. ✔
 • Vepron si diuretik, ✔
 • Ndihmon në thyerjen dhe largimin e gurrëve e sidomos nga fshikëza e urinës. ✔
 • Rregullon tensionin e gjakut ✔
 • Hollon gjakun ✔
 • Forcon Imunitetin brenda 3 dite ✔
 • Liron edhe pastron zorrët ✔
 • Kuron në mënyrë përfekte zorrën e trashë ✔
 • Shton potencën ✔
 • Forocon organet ✔
 • Forcon dhëmbët dhe kuron mishin e tyre ✔
 • Parandalon rënjen e flokëve ✔
 • I jep ndriqim fytyrës ✔
 • Rritë rrezistencën ndaj virusëve të ndryshëm gjatë katër stinëve ✔
 • Largon djersitjen e tepërt ✔
 • Ruan freskinë e trurit ✔
 • Zhvillon funksionimin e tërë sistemin nervor ✔
 • I pa zëvendësueshëm për astmë ✔
 • Largon gëlbazën ✔
 • Pastron edhe forcon mushkëritë ✔
 • Rregullon rrahjet e zemrës ✔
 • Forcon muskujt e zemrës ✔
 • Parandalon dhembjet e trupit sidomos të eshtrave etj… ✔
 • Mjalta e luleve nga fara e zezë sipas shumë mjekëve është bomb energjetike për gjakun dhe sistemin imunitar të njeriut. ✔6

 

? Plotësishtë natyral ?
? Thjeshtë dhe efikas ?
? Pa efekte anësore ?

Përmbajtja  ⤵:

✏ 38% karbohidrate, 35% vajra të ndryshme, 21% albumin
✏ Acidi Linolein ✏ Acidi Alfa-Linolein ✏ Nigellon ✏ Alfa-Pinen
✏ Acidi Folik ✏ Hekur, kalcium, magnez, zink.
✏ Vitaminat A,E,C dhe Beta-Karetin ✏ Niacina
✏ aminoacide etj.  ✏ Vitaminë A ✏ Vitaminë C
✏ Vitaminë D ✏ Vitaminë E (Alpha Tocopherol)
✏ Vitaminë K ✏ Thiaminë
✏ Riboflavin ✏ Niacinë
✏ Vitaminë B1, B2, B6 ✏ Folate
✏ Betaine ✏ Pantothenic Acid
✏Choline ✏ Kalcium, hekur, magnez, zink, bakër, mangan , selenium etj.
✏amilaza, katalaza, kozimaza, citokromi.✏dehidrogjeneza, diaforeza, pektaza dhe fosfataza.

”BLACKSEED HONEY©” ⤵ ,duhet të përdoret në lukth të thatë (1 orë para ushqimit ose 3 orë pas) një herë në ditë pra në mëngjes 1 lugë e mesme (lugë kafeje) e cila tretet në një gotë me ujë mesatarisht të ngrohtë apo qumësht. Duhet të përdoret 1 Muaj rradhazi.

?Vërejtje: Të mos përdoret kursesi nga fëmijët nën moshën 2 vjeçare.
?Produktin ua dërgojmë në: Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni. Gjithashtu në çdo vend të BE-se dhe USA.

Çmimi për një tegull 610gr është 35 euro
Paketa fillestare me 2 tegulla është 65 euro

VËREJTJE: Ndalohet që pa lejen tonë të bëhet shfrytëzimi, kopjimi, modifikimi apo çfarë do lloj forme e marrjes së shkrimeve apo fotove tona dhe përdorimi i tyre për përfitime materiale.

”MOS E VJEDHË DJERSËN E HUAJ”

9

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Tё gjitha tё drejtat autoriale i takojnё faqes \\\'\\\'HallallShop\\\'\\\'. Pёr mё shumё kontakto: dr.abdurrezak@hotmail.com
Loading...