Blerje e sigurtë, produkte natyrale të garantuara.

?Viagër natyrale – Mjaltë ideale për rritjen e potencës ”TROY MACUN HONEY ©” ⤵

5 (100%) 1 vote
banner
5 (100%) 1 vote

?Dobitë:

 •  Nxitës efektiv bimor natyral për potencë  ✔
 • Përzierje ideale për përdorim nga gratë dhe burrat  ✔
 • Nxitës për marëdhënie intime  ✔
 • Rritja e numrit të spermës  ✔
 • Rritja e forcës seksuale,  ✔
 • E zgjatë kohën e ereksionit,  ✔
 • Mundëson rritjen e numrit të marrëdhënieve seksuale,  ✔
 • Shton suksesin dhe efektin e pjellorisë,  ✔
 • Nxitës bimor pa efekte anësore.  ✔
 • Japin më shumë kënaqësi dhe rehati  ✔
 • Largon frikën & ankthin  ✔
 • Rritë intensitetin e kënaqësisë seksuale  ✔
 • Rritë sekrecionet seksuale vaginale  ✔
 
? Plotësishtë natyral ?5
? Thjeshtë dhe efikas ?
? Pa efekte anësore ?
 
✏ Mjaltë ✏ Xhensen Amerikan ✏ Hithër
✏ Shurup i manit ✏ Glukoza ✏ Gongko Biloba
✏ Polen ✏ Polen ✏ Kanellë ✏ Kungull
✏ Soja ✏ Sodium Chloride ✏ Caltrop
✏ Epimedyjon ✏ Xhensen Siberian
✏ Tërshërë ✏ Xhenxhefil, ✏ Galangal
✏Lule të ndryshme (Vanilla)
✏ Royall Jelly
 
 
”TROY MACUN HONEY ©” , përdoret një lugë çaji (lugë e vogël) 30 min para marëdhënieve seksuale. Efekti arrihet 30 min pas konsumit.
 
?Produktin ua dërgojmë në: Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni. Gjithashtu në çdo vend të BE-se dhe USA.
 

Çmimi për një tegëll është 30 euro

VËREJTJE: Ndalohet që pa lejen tonë të bëhet shfrytëzimi, kopjimi, modifikimi apo çfarë do lloj forme e marrjes së shkrimeve apo fotove tona dhe përdorimi i tyre për përfitime materiale.
 
”MOS E VJEDHË DJERSËN E HUAJ”
 
 
 
17

Comments to ?Viagër natyrale – Mjaltë ideale për rritjen e potencës ”TROY MACUN HONEY ©” ⤵

 • Ne permbajtjen qe ju e keni paraqitur thote qe permban glukoze perderisa ne paketim shkruan qe nuk permban glukoze (Glikoz Icermez).

  Kujt t’i besohet, juve apo prodhuesit?!

  Flm per mirekuptim.

  Buki May 15, 2016 9:07 pm Reply
  • Prodhuesit, pasi ne mund të bëjmë gabime gjatë përshkrimeve të produkteve. Ju mirëpresim !

   hshop May 20, 2016 1:50 pm Reply
 • Qenka ni produkt qe me duhet mua shum.
  Nese keni mundesi me tregoni ku gjendeni

  Kastrioti May 30, 2016 8:38 am Reply
  • Përshëndetje , na shkruani në dr.abdurrezak@hotmail.com, apo në nr tel +381629660906 (viber) apo në Facebook në faqen Mjeku Musliman.

   hshop July 8, 2016 3:24 pm Reply
 • Mi dergo te dhenat per pages per produktin trou macun honey.

  Safeti October 13, 2016 5:39 pm Reply

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Tё gjitha tё drejtat autoriale i takojnё faqes \\\'\\\'HallallShop\\\'\\\'. Pёr mё shumё kontakto: dr.abdurrezak@hotmail.com
Loading...