Blerje e sigurtë, produkte natyrale të garantuara.

? Shampo Bishtkali prodhim Amerikan ”SHAMPO DEL CABALLO©” ⤵

Rate this post
banner
Rate this post

?Dobitë:

 • Parandalon dhe ndërpretë rënien e flokëve ✔
 • Forcon rrënjët e flokut ✔
 • Eliminon zbokthin ✔
 • Redukton dhe parandalon thinjat në masë të madhe ✔
 • Stimulon rritjen e flokut ✔
 • Parandalon dhe mjekon ndarjen e majave të flokut ✔
 • I trashë fibrat e flokut dheu jep vollum atyre ✔
 • Hidraton flokët ✔
 • Thekson ngjyrën e flokëve dhe shton shkëlqimin e tyre ✔
Nëse keni rënie floku; flokë me thinja, flokë të brishtë, të thatë, të hollë, pa shkëlqim, flokë që nuk rriten dhe që ndahen në mes; flokë të dëmtuar nga nxehtësia e piastrës apo tharëses së flokëve – është mjaft efikase larja e tyre me shampon terapeutike SHAMPO I BISHTIT KALIT ME VAJI ULLIRI DHE KOKOSI.2
 
✏ Shampoja terapeutike e BISHTIT KALIT ME VAJI ULLIRI DHE KOKOSI është një trajtues i fuqishëm kundër dëmtimeve të flokut. Formula e saj është ndërtuar mbi bazën e ekstraktit të bimës që quhet horse tail (bisht kali), vaji i pastër ulliri dhe vaji kokosi, të cilët janë nga ushqyesit dhe rigjeneruesit më të fuqishëm të flokut.
 

Horsetail (bishti i kalit) është një bimë e hollë, shumëvjeçare duket si bishti i një kali. Horsetail është vlerësuar dhe vlerësohet shumë për përfitimet e saj shëndetësore për shkak të një numri të madh të mineraleve dhe ushqyesve që ai përmban, të tilla si mangan, kalcium, hekur, silic, flavonoide, saponine, tanine, alkaloide, acide yndyrore, acide fenolike, etj. E veçanta e horsetail është se ai është i aftë të thithë minerale unike nga toka, si silic, të cilat nuk gjenden në shumë bimë të tjera.

 
✏ Për shkak të këtyrë përbërësve, horsetail klasifikohet si një nga ushqyesit dhe trajtuesit më të mirë të flokut, duke u krijuar prej tij shumë linja shamposh nga prodhuesit me të njohur të kozmetikës, të quajtura “linja horse”.
 
?Pra me një fjalë keni tre shampo në një
(horsetail + ulliri + kokosi me efekt gjigand për flokët tuaj.
 
I përdorshëm për femra dhe meshkuj, trup dhe flokë.
Sasia 1 litër. Made in USA dhe njihet si shampo më i sukseshëm në vitet e fundit në Amerikë.

Përmbajtja  ⤵:

✏ Bimën Horsetail apo Colla del Caballo

✏ Vaj ulliri extra virgine apo Olive Oil

✏ Vaj Kokosi apo Coconut Oil

”SHAMPO DEL CABALLO©” ⤵,aplikohet në flokë të lagura, duke bërë masazhë të lehtë në flokë duke përfshirë mirë flokun dhe lëkurën e kokës, pastaj shpërlahen me ujë. Përdoret sipas dëshirës, pra çdo herë që ju keni nevoj për dush.

?Produktin ua dërgojmë në: Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni. Gjithashtu në çdo vend të BE-se dhe USA.

Çmimi për një (1) Litër është 15 euro
Çmimi për një pako (2) Litra është  27 euro

VËREJTJE: Ndalohet që pa lejen tonë të bëhet shfrytëzimi, kopjimi, modifikimi apo çfarë do lloj forme e marrjes së shkrimeve apo fotove tona dhe përdorimi i tyre për përfitime materiale.
 
”MOS E VJEDHË DJERSËN E HUAJ”

 

7

Comments to ? Shampo Bishtkali prodhim Amerikan ”SHAMPO DEL CABALLO©” ⤵

 • A dergoni ne europe. ?

  eralda Ambrosini March 5, 2016 8:47 pm Reply
  • Po dërgojmë e nderuar.Na shkruani në e-mail apo në viber. Klikoni ndonjë nga produktet dhe aty keni të dhënat ku mund të na kontaktoni. Ju faleminderit!

   hshop March 6, 2016 6:46 pm Reply
 • NE QOFT SE OSHT TRANSPORTI GRATIS MENIHER E MARR UN JAM NGA MITROVICA

  eli April 11, 2016 7:55 pm Reply
  • We alejkumu selam , na shkruani në dr.abdurrezak@hotmail.com, apo në nr tel +381629660906 (viber) apo në Facebook në faqen Mjeku Musliman.

   hshop April 17, 2016 8:42 pm Reply

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Tё gjitha tё drejtat autoriale i takojnё faqes \\\'\\\'HallallShop\\\'\\\'. Pёr mё shumё kontakto: dr.abdurrezak@hotmail.com
Loading...