Blerje e sigurtë, produkte natyrale të garantuara.

? Çaj i gjelbër me Xhenxhefil për dobësim ”GREEN TEA with GINGER ©” ⤵

Rate this post
banner
Rate this post

?Dobitë:

 •  Rritë metabolizmin dhe kështu harxhon yndyrën ✔
 • Kuron dhe shëron sëmundjet e Kancerit në vezore ✔
 • Mjekon problemet me lukth, zorrën e hollë dhe të trashë ✔
 • Mjekon sëmundjet e zorrës së trashë ✔
 • Parandalon kancerin në zorrën e trashë ✔
 • Shërben si Ilac popullor dhe qetësues i rëndësishëm ✔
 • Redukton dhimbjet në tërë organizmin ✔
 • Redukton dhe parandalon/largon gripin ✔
 • Parandalon sulmin në zemër – Infarktin ✔
 • Ndihmon dhe parandalon sëmundjen e Diabetit ✔
 • Shumë i dobishëm për Migrenën, qetëson dhe kuron atë ✔
 • Redukton, rregullon dhe qetëson problemet me menstruacione ✔
 • Shërues i dhembjeve dhe problemeve me stomak ✔
 • Largon dhjamrat e tepërta dhe i shkrinë ato ✔
 • Rritë potencën duke shtuar dëshiren për mardhënje seksuale ✔
 • Rritë spermatozoidet te të dy gjinitë ✔
 • Forcon sistemin imunitar ✔
 • Hollon gjakun ✔12736213_810156565797692_218699459_n
 
? Plotësishtë natyral ?
? Thjeshtë dhe efikas ?
? Pa efekte anësore ?

Përmbajtja  ⤵:

 ✏ Vitamin B1, B2, B3, B5, B6, B9 ✏
✏ Vitamina C, E ✏ Kalcium, Magnez
✏ Mangan ✏ Fosfor ✏ Kalium, Natrium
✏ Zink✏ Polifenole (katekina)
✏ Kafeina (teina) ✏ Teofilinë
✏ Teobrominë ✏Triethanolamine
✏ Saponina ✏ Vajra esenciale
✏ Karoten , flavonoide
✏ Vitamin A, B12 , K dhe P ✏ Fluorid, hekur,
✏Bakër, nikel, zink dhe gjurmë të molibdenit
✏ Kalcium, strontium ✏ Mbi 450 substanca organike
 
”GREEN TEA with GINGER ©” ⤵,përdoret ashtu që fillimishtë e mbushë 1 lugë kafeje me këtë çaj dhe e hudhë me një enë ku ka 150 ml ujë, zihet 5 deri 10 min, pastaj kullohet dhe pihet 1 gotë 30 min para buke mëngjes dhe darkë.
 
Për efikasitet më të lartë mund të hidhen edhe dy lugë kafeje në 150ml ujë dhe mund të pihet 3 herë në ditë (Mëngjes, Drekë dhe Darkë, nëse niveli juaj i yndyrave është i madh / Pesha është shumë e lartë.
 
?Produktin ua dërgojmë në: Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni. Gjithashtu në çdo vend të BE-se dhe USA.
 

Çmimi për një pako 240gr është 9 euro
Çmimi për një pako 170gr është  7 euro

VËREJTJE: Ndalohet që pa lejen tonë të bëhet shfrytëzimi, kopjimi, modifikimi apo çfarë do lloj forme e marrjes së shkrimeve apo fotove tona dhe përdorimi i tyre për përfitime materiale.
 
”MOS E VJEDHË DJERSËN E HUAJ”
9

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Tё gjitha tё drejtat autoriale i takojnё faqes \\\'\\\'HallallShop\\\'\\\'. Pёr mё shumё kontakto: dr.abdurrezak@hotmail.com
Loading...