Blerje e sigurtë, produkte natyrale të garantuara.

? Krem Kërmilli rigjallëron lëkurën ”SNAIL CREAM ©” ⤵

Rate this post
banner
Rate this post

?Dobitë:

 • Cilat janë përfitimet e kremit të kërmillit ✔
 • Ndihmon në të gjitha inflamacionet e lekurës ✔
 • Rritë aftësinë anti-mikrobike të lëkurës që vrasin bakteret ✔
 • Mjekon gërvishjet dhe riparon atë ✔
 • Largon acarimin duke larguar çdo problem ✔
 • Kuron shenjat e dukshme në lëkurë ✔
 • Pastron zonën e përflakur të akneve ✔
 • Pastron dhe zbardhon në tërsi lëkurën e fytyrës ✔
 • Hidraton lëkurën dhe e rigjeneron ✔
 • Redukton skuqjet dhe ënjtjet e lëkurës ✔
 • Redukton gungat në lëkurë ✔
 • Largon tërësisht njollat e mbetura prej kohësh në lëkurë ✔
 • I jep freski lëkurës brenda 24 orëve ✔2
 • Ngrohë lëkurën ✔
? Plotësishtë natyral l?
? Thjeshtë dhe efikas ?
? Pa efekte anësore ?

Përmbajtja  ⤵:

✏ Jargë të kërmillit ✏ Kolagjeni, elastina
✏ Vitamina A, C, E ✏ Acidi glikolik, Aqua
✏ Glycerin ✏ Stearic Acid ✏ Allontani
✏ Mineral Oil ✏ Glyceryl Stearate
✏ Dimethicone ✏Cetearyl Alcohol
✏ Carbomer ✏Triethanolamine
✏ Nicotinamide ✏Aloe Barbadensis pluhur gjethi
✏ Camellia Oleifera ekstrakt gjethi
✏ Tocopheryl Acetate ✏ Hydroxyethylcellulose
✏ Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate
✏BHT , Disodium EDTA ✏ Fragrance
✏ Methylparaben ✏ Propylparaben
 
”SNAIL CREAM ©”, përdoret ashtu që fillimishtë pastrohet fytyra me ujë të vakët dhe sapun i cili ndodhet brenda në pako, pritet fytyra të thahet 5 deri 7 min, më pas lyhet fytyra me krem.
 
?Produktin ua dërgojmë në: Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni. Gjithashtu në çdo vend të BE-se dhe USA.

Çmimi për një pako është 10 euro
Paketa fillestare me 2 pako është  17 euro

VËREJTJE: Ndalohet që pa lejen tonë të bëhet shfrytëzimi, kopjimi, modifikimi apo çfarë do lloj forme e marrjes së shkrimeve apo fotove tona dhe përdorimi i tyre për përfitime materiale.
 
”MOS E VJEDHË DJERSËN E HUAJ”
10

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Tё gjitha tё drejtat autoriale i takojnё faqes \\\'\\\'HallallShop\\\'\\\'. Pёr mё shumё kontakto: dr.abdurrezak@hotmail.com
Loading...