Blerje e sigurtë, produkte natyrale të garantuara.

? Krem Gjarpri anti-plakje ”SNAKE CREAM ©” ⤵

1.2 (24%) 5 votes
banner
1.2 (24%) 5 votes

?Dobitë:

 • Krem për fytyrë nga lëngu (helmi) i gjarpërit ✔
 • Është krem anti-Akne ✔
 • Është krem anti-plakje ✔
 • Parandalon dhe redukton rrudhat nga 52% ne 82% ✔
 • Ka një efekt të mrekullueshëm rivitalizant intensiv në lëkurë ✔
 • Rritë qarkullimin e gjakut edhe në lëkurën më të vrazhdë ✔
 • Rigjeneron lëkurën dhe shkëlqen lëkurën ✔
 • Unifikon tonet e fytyrës ✔
 • Mbrojtës nga të ftohtit dhe nxehtit ✔
 • Për lëkura të thata dhe të yndyrshme ✔
 • Largon aknet në mënyrë të mrekullushme ✔
 • Largon çdo shenjë në fytyrë. ✔
 • Ndihmon në reduktimin e pigmentit ✔
 
? Plotësishtë natyral l?
? Thjeshtë dhe efikas ?
? Pa efekte anësore ?1

Përmbajtja  ⤵:

✏ Aqua ✏ Glycerin ✏ Stearic Acid
✏ Mineral Oil ✏ Glyceryl Stearate
✏ Dimethicone ✏Cetearyl Alcohol
✏ Carbomer ✏Triethanolamine
✏ Nicotinamide ✏Aloe Barbadensis pluhur gjethi
✏ Camellia Oleifera ekstrakt gjethi
✏ Tocopheryl Acetate ✏ Hydroxyethylcellulose
✏ Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate
✏BHT , Disodium EDTA ✏ Fragrance
✏ Methylparaben ✏ Propylparaben
 
”SNAKE CREAM ©”, përdoret ashtu që fillimishtë pastrohet fytyra me ujë të vakët dhe sapun i cili ndodhet brenda në pako, lihet fytyra të thahet 5 deri 7 min, më pas lyhet fytyra me krem.
 
?Produktin ua dërgojmë në: Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni. Gjithashtu në çdo vend të BE-se dhe USA.
 

Çmimi për një pako është 10 euro
Paketa fillestare me 2 pako është  17 euro

VËREJTJE: Ndalohet që pa lejen tonë të bëhet shfrytëzimi, kopjimi, modifikimi apo çfarë do lloj forme e marrjes së shkrimeve apo fotove tona dhe përdorimi i tyre për përfitime materiale.
 
”MOS E VJEDHË DJERSËN E HUAJ”
22

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Tё gjitha tё drejtat autoriale i takojnё faqes \\\'\\\'HallallShop\\\'\\\'. Pёr mё shumё kontakto: dr.abdurrezak@hotmail.com
Loading...