Blerje e sigurtë, produkte natyrale të garantuara.

? Mjaltë për lukth/zorrë dhe ftohje/grip ”XHENXHEFIL D+©”

Rate this post
banner
Rate this post

Dobitë:

 • Për fryerje të barkut, kollitje, vjellje, diare(barkqitje) ✔
 • Largon gazrat dhe mjekon ulçerat . ✔
 • Shkrinë polipet në zorrë – pra ju kursen nga operacioni ✔
 • Burim i kaliumit, magneziumit, bakërit, dhe i vitaminës B6 ✔
 • Largon dhe te mbron nga gripi ✔
 • Qetëson dhimbjet e migrenës dhe krampet menstruale ✔
 • Largon gëlbazën (për personat që konsumojnë duhan) ✔
 • Është i dobishëm për kyçet, zemrën dhe veshkat. ✔
 • I mirë për telat e zërit, kollitje, ftohje, dhembje fyti, grip, rrjedhje hunde ✔
 • Jep kënaqësi psikike dhe disponim të mirë ✔
 • Është substancë e fuqishme për humbje të peshës ✔
 • Ndihmon pastrimin e brendshëm ✔
 • Ngadalëson zhvillimin e baktereve që shkaktojnë sëmundje ✔
 • Redukton fryrjen e barkut dhe ënjtjen ✔
 • Është antioksidant i fortë ✔
 • Përdoret në reumatizëm.  ✔
 • Stimulon mëlçinë, ✔
 • Ulë inflamacionet, ✔
 • Pastron mëlçinë ✔
 • Hollon gjakun ✔
 • Kuron Tiroidet ✔
 • Anti-kancerogjen.  ✔

? Plotësishtë natyral l?
? Thjeshtë dhe efikas ?
? Pa efekte anësore ?

?Përmbajtja :7

✏Xhenxhefil (ginger)   ✏ Vitaminë A ✏ Vitaminë C
✏ Vitaminë D ✏ Vitaminë E (Alpha Tocopherol)
✏ Vitaminë K ✏ Thiaminë
✏ Riboflavin ✏ Niacinë
✏ Vitaminë B1, B6 ✏ Folate
✏ Betaine ✏ Pantothenic Acid
✏Choline ✏ Kalcium, hekur, magnez, zink, bakër, mangan , selenium etj. ✏amilaza, katalaza, kozimaza, citokromi. ✏dehidrogjeneza, diaforeza, pektaza dhe fosfataza.

”XHENXHEFIL D+©” ,duhet të përdoret në lukth të thatë (1 orë para ushqimit) dy herë në ditë pra në mëngjes dhe në mbrëmje 1 lugë të mesme (lugë kafeje) e cila tretet në një filxhan kafeje ku paraprakishtë keni hedhur 2 lugë të mëdha me ujë mesatarisht të ngrohtë apo qumësht.Për fëmijë një lugë çaji. Duhet të përdoret 1 Muaj rradhazi.
?Vërejtje: Të përzihet tërë mjalti në kavanozë para fillimit të përdorimit dhe të ruhet në vend me temperatur minimale.
?Produktin ua dërgojmë në: Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni. Gjithashtu në çdo vend të BE-se dhe USA.

Çmimi për një tegull është 15 euro
Paketa fillestare me 2 tegulla është 30 euro

VËREJTJE: Ndalohet që pa lejen tonë të bëhet shfrytëzimi, kopjimi, modifikimi apo çfarë do lloj forme e marrjes së shkrimeve apo fotove tona dhe përdorimi i tyre për përfitime materiale.

”MOS E VJEDHË DJERSËN E HUAJ”

 

 

12

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Tё gjitha tё drejtat autoriale i takojnё faqes \\\'\\\'HallallShop\\\'\\\'. Pёr mё shumё kontakto: dr.abdurrezak@hotmail.com
Loading...