Blerje e sigurtë, produkte natyrale të garantuara.

? Serum Milingone për depilim ”ANT OIL ©” ⤵

Rate this post
banner
Rate this post

?Dobitë:

 • Serum Milingone heqë qimet e padëshiruara ✔
 • Ngadalëson rritjen pas 4 apo 5 përdorimeve ✔
 • Bën që lëkura të jetë e shëndetshme dhe e qetë ✔
 • Mund të përdoret nga burrat dhe gratë ✔
 • Nuk ka efekte anësore ✔
 • 100% përbërje natyrale ✔
 
? Plotësishtë natyral ?
? Thjeshtë dhe efikas ?
? Pa efekte anësore ?
 

?Përmbajtja :

 
✏ Vaj të vezëve të milingonës ✏ Gliceril Stearat6
✏Ceteareth-20 Ceteareth-12✏ Cetearyl Alcohol
✏ Cetyl Palmitate ✏ Ekstrakt herbal
✏ Dicaprylyl Carbonate ✏ Hexyldecanol &Hexyldecayl Laurate
✏ Glyceryl monostearate ✏ Glycerin, Propylen Glycol
✏ Dimethicone, Fragrance ✏ Phenoxiethanol,1-2-dibroma-2,4-dicyanobutane
✏ CIT/MIT, Chamaemelum arvensis
 
 ”ANT OIL ©” ⤵, pasi të keni kryer depilimin, hudheni spray në vendin e depiluar dhe masazhoni zonën përreth 5-10 minuta. Pas 4-5 orëve shplajeni zonën me sapun nga fara e zezë osen sapun ulliri. Masazhimi me Serum milingone do të bëjë që si fillim të vonojë daljen e qimeve por pas 3-4 herë edhe rrallimin e tyre dhe mbas 6-7 herë masazhimi ju do të vëreni që nuk do të dalin më qime në trupin tuaj.
 
?Produktin ua dërgojmë në: Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni. Gjithashtu në çdo vend të BE-se dhe USA.
 

Çmimi për një Spray është 10 euro
Paketa fillestare me 2 Spray është 17 euro

VËREJTJE: Ndalohet që pa lejen tonë të bëhet shfrytëzimi, kopjimi, modifikimi apo çfarë do lloj forme e marrjes së shkrimeve apo fotove tona dhe përdorimi i tyre për përfitime materiale.

”MOS E VJEDHË DJERSËN E HUAJ”

5

Comments to ? Serum Milingone për depilim ”ANT OIL ©” ⤵

 • Pershendetje…
  Kte produkt eshte e mundur qe ta blej online pasi jetoj ne Gjermani

  Kleda February 22, 2016 8:53 pm Reply
 • Eselamualejkum desha tju pyes per serum milingone pasi i hek qimet me epilator a vetem ate dite duhet me i bo masaxh vendit ose sa dite me radhe

  Anife March 4, 2016 12:14 am Reply
  • We alejkumu selam we rahmetullahi we berekatuhu, po e nderuar duhet të shkulen pra me depilator apo me mënyra tjera pastaj masazhohet vendi. Sa herë që rriten veprohet e njejta procedurë.

   hshop March 6, 2016 6:49 pm Reply

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Tё gjitha tё drejtat autoriale i takojnё faqes \\\'\\\'HallallShop\\\'\\\'. Pёr mё shumё kontakto: dr.abdurrezak@hotmail.com
Loading...